خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

پژواک، اپليکيشن تيليفون همراه را به بازار عرضه نمود

پژواک، اپليکيشن تيليفون همراه را به بازار عرضه نمود

Mar 01, 2015 - 12:00

کابل (پژواک،١٠ حوت ٩٣): طی یک انکشاف جدید، آژانس خبری پژواک؛ "اپليکيشن تيليفون همراه" (Mobile App) را به بازار عرضه نمود که در سیستم های عملیاتی اندریود  Android و iOS  قابل دسترس میباشد. این اپليکیشن تیليفون همراه، در موبایل های هوشمند قابل استفاده میباشد.

"اپليکيشن تيليفون همراه پژواک"، يک اپليکيشن خبرى است و به هدفى تهيه شده که استفاده کنندگان تيليفون همراه(مبايل) به خبرها، فيچرها، تحليل ها و مصاحبه ها، تصاوير و کليپ هاى ويديويى وصوتى، دسترسى داشته باشند.

با استفاده از اين اپليکيشن در مبايل؛ ميتوانيد چشمديد، تصاوير، نظريات و خبرهاى خود را از طريق ويب سايت شريک نماييد.

اگر بخواهيد معلومات خود را شريک کنيد و به آن دسترسى داشته باشيد، نياز است که يک پروگرام کمپيوتر در تيليفون هاى شما فعال باشد.

دانش کړوخیل ريیس آژانس خبری پژواک، در رابطه به این انکشاف جدید گفت: "بیش از ٢٠ میلیون افغان به تیليفون همراه دسترسی دارند؛ ما میخواهیم با استفاده ازین تکنالوژی، برای آنها خبرهای آژانس خبری پژواک را برسانیم و آنها را قدم به قدم از پيشرفت افغانستان آگاه سازیم."  

این اپليکیشن موبایل، در پروگرام گوگل پلی (Google Play Store) در برنامه های اندریود (Android) و (IOS) قابل دسترس و دانلود میباشد.

قابل یادآورى است که دانلود و استفاده از اخبار پژواک، رايگان ميباشد.

"اپليکيشن تيليفون همراه پژواک" و ساير محتويات مربوط اين ويب سايت، محصولات و ملکيت آژانس خبرى پژواک ميباشد.

پژواک؛ به سطح کشور در بخشهاى اقتصادى، اجتماعى، سياسى و امنيتى؛ خبرها و تحليلها را تهيه کرده و با اين کار، رسانه ها را قادر ساخته که معلومات دقيق و بيطرف را در مورد رويدادها، با مردم شريک نمايند.

 پژواک؛ خبرهاى تازه، فيچرها، تحليلها و مصاحبه ها را به شکل نوشتارى، تصويرى، صوتى و ويديويى به مشترکين خود ارائه ميکند.

پژواک؛ بزرگترين آژانس خبرى مستقل افغانستان است. دفتر مرکزی آن در کابل موقعيت دارد و با داشتن هشت دفتر ساحوى و يک شبکۀ وسيع خبرنگاران در سراسر کشور؛ خبرها، فيچرها، تحليل ها و مصاحبه ها را  به لسانهاى درى، پشتو و انگليسى به نشر ميرساند. پژواک؛ همچنان براى آژانس هاى خبرى بين المللى، تلويزيون ها و راديوها، تصاوير و کليپ هاى ويديويى وصوتى را فراهم مينمايد. 

"موبایل اپلکیشن پژواک" را، در موبایل های تان داونلود نمایید تا بتوانید به خبرهای تازه، مقالات، ویدیوها، تصاویر و نظریات دسترسی پیدا کنید. همچنان هنگامیکه از طریق G3, EDGE, GPRS و یا Wi-Fi به انترنت دسترسی دارید، میتوانید موبایل اپليکیشن خویش را تجدید نمایید.

شما میتوانید اخبار پژواک را تجدید کنيد و آن را از برنامه های گوگل پلی داونلود نمايید.

برای  دانلود و معلومات بیشتر در مورد اپليکيشن، لینک های ذيل را کلیک کنيد: 
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ionicframework.pajh976149
 

علامت: 

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

اعلانات

Advertisement