خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

راه های مواصلاتی پنج ولسوالی در بدخشان مسدودشده است

حوادث

آرشيف

راه های مواصلاتی پنج ولسوالی در بدخشان مسدودشده است

Dec 12, 2016 - 13:19

فيض آباد (پژواک،٢٢قوس٩٥): در اثر برفبارى هاى اخير، راه هاى مواصلاتى پنج ولسوالى دراين ولايت، به روى ترافيک و مردم محل مسدود گرديده است و باشندگان اين ولسوالى ها، از طريق تاجکستان به کندز مى روند.

سيد عبدالله همايون دهقان رييس مبارزه باحوادث  ولايت بدخشان گفت که در نتيجۀ برفبارى هاى چند روز اخير، راه مواصلاتی و رفت و آمد مردم در ولسواليهای کوفاب، نسی، مايمی، شکی، و خواهان مسدود گرديده و اکثراً مردم اين ولسواليها از طريق تاجکستان با اخذويزۀ آن کشور، به شيرخان بندر و کندز مى روند و مشکلات خودرا رفع مى نمايند.

وى  افزودکه مواد غذايى و غيرغذايى به کمک نهادهاى مددرسان در اين ولسوالى ها ذخيره شده و در صورت ضرورت، به نيازمندان توزيع مى گردد.

انجنير عبدالغنی رييس فوايد عامه بدخشان به پژواک گفت  که اين رياست، هرسال مطابق به پلان داده شدۀ وزارت فوايد عامه در حفظ و مراقبت سرکها بخصوص در ايام زمستان، جهت باز نگهداشتن سرکهای عمومی و پياده روها برنامه هايى را روى دست دارد.

وى افزود که پاک کارى کوتل های برف گير که نمى تواند درآن  وسايط عبور کند، به شرکت های خصوصی و شوراهای محل قرار داد مى شود.

اما رييس فوايدعامه بدخشان گفت که راه هاى مواصلاتى اين پنج ولسوالى، به دليل برفبارى دوامدار، احتمالا تا ماه حمل مسدود خواهد بود.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement