خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

حوادث ترافيکى در فارياب و بغلان چهارکشته و ٢٣ زخمى برجا گذاشت

حوادث ترافيکى در فارياب و بغلان چهارکشته و ٢٣ زخمى برجا گذاشت

Jul 22, 2017 - 10:41

پلخمرى، ميمنه (پژواک،٣١سرطان ٩٦): مقامات محلى مى گويند که در سه رويداد ترافيکى در ولايات بغلان و فارياب، چهارتن کشته شدند و دست کم ٢٣ تن ديگر مجروح گرديدند.

لمری څارن کريم الله سرپرست آمريت حادثات مديريت ترافيک ولايت فارياب مى گويد که در رويداد اولی؛ يک موتر کرولا با دو موتر پارک شده و دو ريکشا در جاده لودين (چهارسموار) شهرميمنه  برخوردکرد، که درنتيجه پنج تن بشمول دو طفل مجروح گرديدند.

وی افزود: "در رويداد دومی، يک رينجر پوليس با يک موتر نوع فولدر در نزديک حوزه دوم امنيتی پوليس تصادم کرد، که در نتيجۀ آن يک مرد ٦٠ ساله که در کنار سرک دستفروشى مى کرد، جان باخت و يک جوان ديگر زخم برداشت."

سرپرست آمريت حادثات مديريت ترافيک ولايت فارياب، علت هر دو رويداد را بی احتياطی و تيزرانى راننده ها خواند.

ازسويى هم ذبيح الله شجاع سخنگوی پوليس بغلان گفت که در يک حادثه ترافيکى در سرک اول سيلوى شهر پلخمرى، سه تن جان باخته و ١٦ تن ديگر مجروح شدند.

وى افزودکه اين حادثه، زمانى به وقوع پيوست که يک موتر کرولا که از طرف ساحۀ شمرق پلخمرى به طرف شهر پلخمرى در حرکت بود، در ساحه سرک اول سيلو، از خط سير اصلى منحرف شده و با يک واسطۀ لارى تصادم کرد و بعد با يک کرولا تصادم نمود، که در نتيجه بشمول يک زن سه تن کشته شدند و ١٧ تن ديگر مجروح گرديدند.

 

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement