خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

يک جوان نيمروزى کمپاين جمعاوری کتاب راه اندازی کرده است

يک جوان نيمروزى کمپاين جمعاوری کتاب راه اندازی کرده است

Jul 27, 2017 - 13:16

زرنج (پژواک،٥ اسد٩٦): جوانى در ولايت نيمروز، کمپاين جمع آورى کتاب را براى ترويج فرهنگ مطالعه، دراين ولايت راه اندازى کرده است.

اين جوان  که محمدظريف يوسفزى نام دارد و در شهر زرنج با برافراشتن خيمه اى، اين کمپاين را راه اندازى کرده است، گفت که اين کمپاين را بخاطر بخاطر غنامندی کتابخانه عامه رياست اطلاعات و فرهنگ نيمروز و جا افتادن فرهنگ مطالعه راه اندازى نموده است.

او افزود: "از طرف دیگر به اين فکر افتادم که شايد تعداد کتاب هایی که توسط دوستان  در خانه مطالعه شده و اکنون بدون استفاده در خانه های شان مانده، کاری کنم تا آن کتاب ها را  جمع آوری و در اختيار يک عده ديگر غرض مطالعه قرار بدهم، که خوشبختانه اين اقدام من  مورد استقبال قرار گرفته است."

موصوف علاوه کرد که در جريان يکهفته، به تعداد ٢٥٠ جلد کتاب هاى مختلف العنوان را جمع آورى کرده و در نظردارد تا کتاب هاى به دست آمده را تحويل رياست اطلاعات و فرهنگ دهد تا در کتابخانه عامه اين رياست دراختيار جوانان قرار گيرد.

بهرام حقمل يکتن از جوانان ولايت نيمروز گفت: "بسيار خوشحالم که جوانان بخصوص آقای يوسفزی به اين اقدام  بسيار عالی دست زده و اين کمپاین را راه اندازی کرده است و من هم دو جلد کتاب به اين کمپاين اهدا کردم و خوشحالم که بعد از من، ديگران  نيز می توانند از اين کتاب هایی که مطالعه شده استفاده کنند."

سيد حامدسادات رييس اطلاعات و فرهنگ نيمروز، ضمن قدر دانی از اقدام  اين جوان گفت که رياست اطلاعات و فرهنگ  نيمروز، از اين کار شان قدردانی مى کند.

وی از ساير جوانان خواست تا در ترويج فرهنگ مطالعه و تشويق مردم به مطالعه، گام هاى موثر و مفيد بردارند.

 

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement