خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

مردم فراه از پروژۀ "تاپی" اعلام حمایت کردند

مردم فراه از پروژۀ "تاپی" اعلام حمایت کردند

Sep 16, 2017 - 17:43

فراه (پژواک، ۲۵ سنبله۹۶):  صدها تن از بزرگان، موسفیدان، جوانان و افراد با نفوذ چهار ولسوالی نا امن ولایت فراه(بکواه، گلستان، بالابوک و خاکسفید) از پروژه «تاپی» درین ولایت اعلام حمایت کردند.

کار پروژۀ انتقال گاز ترکمنستان از طریق افغانستان به پاکستان و هندوستان "تاپی"، به تاریخ ۲۲ قوس از ترکمنستان آغاز يافته است.

گردهمایی بزرگان ولسوالى هاى يادشده که پايپ لاين گاز پروژه تاپى از آن عبور خواهد کرد، امروز در شهر فراه مرکز اين ولايت به حمايت از اين پروژه تدوير شده بود. برخى مقام هاى حکومت و باشنده هاى مرکز شهر نيز در اين گردهمايى شرکت داشتند.

حاجی خیاط یک تن از موسفیدان ولسوالی بالابلوک گفت با آن که ولسوالی بالابلوک نا امن است؛ اما با وجود فشارها و مشکلات موجود در ولسوالی، توانسته مردم و اقوام مختلف و ساکن را در ولسوالی متذکره، در برابر فرصت ها و پروژه های عام المنفعه منسجم و همنوا سازد.

این بزرگ قومى افزود که در اين ولسوالى، هیچ کس به شمول طالبان مسلح، مانع پروژه تاپى و ساير پروژه هاى عام المنفعه نمى شود.  

اشتراک کنندگان ديگر اين گردهمايى نيز از پروژه تاپی حمایت کرده گفتند که در تامين امنيت اين پروژه، همکارى مى کنند.

علامت: 

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement