خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

غنى: نفرت باعث دوری و بربادی؛ اما امید پُلی برای از بین بردن فاصله‌هاست

غنى: نفرت باعث دوری و بربادی؛ اما امید پُلی برای از بین بردن فاصله‌هاست

Sep 19, 2017 - 12:03

کابل (پژواک، ٢٨ سنبله ۹۶): رییس جمهور غنى، در نشست "ائتلاف بین المللی امید" در نیویارک،  نفرت را باعث دوری و بربادی؛ اما امید را پُلی برای از بین بردن فاصله‌ها خواند.

در خبرنامۀ ا رگ که امروز، به پژواک مواصلت کرده، آمده است که رییس جمهورغنی، شام روز گذشته جهت اشتراک در هفتاد و دومین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد، وارد شهر نیویارک گردیده است.

به نقل از خبرنامه، رئیس جمهور کشور همزمان با رسيدن به امريکا، در نشستی که ائتلاف بین المللی امید، که در آن سران شماری از کشورهای دیگر نیز شرکت داشتند، سخنرانى کرد و گفت: "جهان در حالت مبهم به سر می برد و در این حالت، باید از قهرمانانی قدردانی کنیم که در زمینۀ ترویج امیدواری، محبت و آرزو در جهان تلاش می کنند."

مسوولان ائتلاف بین المللی امید، از محمد اشرف غنی، رییس جمهور کشور، تقاضا کردند تا جایزه ترتیب شده از سوی این نهاد را به لورا بوش اهدا نماید.

رئیس جمهور غنی، جایزۀ ترتیب شده را برای لورا بوش اهدا کرده، از خانم لورا بوش که درسفرش  ازافغانستان، از لیلیه دختران در شهرکابل دیدن کرده و با استادان اناث پوهنتون کابل ملاقات نموده بود، تشکر کرد.

 سپس لورا بوش، از رییس جمهور کشور، بخاطر اینکه جایزۀ مذکور را به وی اهدا نمود، تشکر کرد و با تاکید گفت که وی همیشه در کنار زنان و کودکان افغانستان باقی خواهد ماند و از هیچگونه کمک به آنان دریغ نخواهد کرد.

گفتنی است که ائتلاف بین المللی امید، به منظور مبارزه با افراطیت و خشونت ایجاد شده است و به دختران و کودکان کشورهای جهان بخصوص افغانستان، کمک می کند.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement