خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

تفاهمنامه پروازهاى مستقيم ميان کابل و تاشکند امضا شد

تفاهمنامه پروازهاى مستقيم ميان کابل و تاشکند امضا شد

Nov 22, 2017 - 17:15

کابل (پژواک، اول قوس ٩٦): تفاهمنامه همکاری خدمات هوایی میان افغانستان و ازبکستان، با حضور مسوولان ارشد ادارات هوانوردی دو کشور امضا شد.

در خبرنامه اداره هوانورى افغانستان که امروز به آژانس خبرى پژواک مواصلت ورزيده، آمده است که اين تفاهمنامه همکاری، در بخش خدمات هوایی میان هیئت افغانی و ازبکستانی را خلیل الله ابوی رئیس قوانین و معاهدات ترانسپورت هوایی اداره مستقل هوانوردی ملکی کشور، و علی شیر تاج بایوف رئیس امنیت هوانوردی کشور ازبکستان امضا کردند.

کپتان غلام جیلانی وفا معین عملیاتی اداره مستقل هوانوردی ملکی، هنگام امضای اين تفاهمنامه همکاری گفت که با امضای این تفاهمنامه، زمینه همکاری میان ادارات هوانوردی دو کشور ایجاد شده و این مساله می تواند هم در رشد اقتصادی جمهوری اسلامی افغاتستان و هم در رشد اقتصادی جمهوری ازبکستان و روابط فرهنگی و سیاسی دو کشور تاثیرات مثبت داشته باشد.

براساس این تفاهمنامه، شرکت های هوایی هردو کشور، بعد از این می توانند پروازهای مستقیم میان کابل و تاشکند را انجام دهند، که بر اين اساس؛ هفته دو پرواز از کابل- تاشکند و تاشکند- کابل صورت میگیرد.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement