خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

يک افسر پوليس در جوزجان خودکشى کرد

يک افسر پوليس در جوزجان خودکشى کرد

Nov 23, 2017 - 15:30

شبرغان (پژواک،٢قوس ٩٥): مقامات محلى در جوزجان مى گويند که يک افسرپوليس، در ولسوالی خانقاه اين ولايت، صبح امروز خودکشی کرد.

محمد رضا  غفوری سخنگوی والی جوزجان مى گويدکه ساتنمن جوانی که در قوماندانی امنيه ولسوالی خانقاه ايفای وظيفه مى نمود، صبح امروز وارد سالون طعامخانه اين قوماندانی مى شود و بعد از آنکه با آشپز چند کلامی صبحت مى کند، در اخير به او مى گويد: "خود را مى کُشم."

به گفته غفوری، اين افسرپوليس وقتی جمله اش را ختم مى کند، دست مى برد به طرف سلاح کمری اش و پيش از آنکه آشپز بتواند کاری برای نجات او انجام دهد، با شليک گلوله به زنده گی خود خاتمه مى دهد .

موصوف افزود که تيم بررسی در مورد تحقيقات را آغاز کرده؛ اما تا کنون واضح نشده است که اين افسرپوليس چرا به زنده گی اش خاتمه داده است .

سمونوال عبدالحفيظ خاشی  آمر امنيت قوماندانی امنيه ولايت جوزجان گفت که  اسامی خواجه مصطفی که به تازه گی فعتاليتش را در ترکيب نيرو های پوليس آغاز نموده بود، از صحت و سلامت کامل برخوردار بود.

او افزود: "هيچگونه اعراض و علايمى که بتواند بيانگر ناراحتی ذهنی او بوده باشد، توسط همکاران و دوستانش در سيمای او مشاهده نشده بوده است  و تا کنون مشخص نشده که او چرا متوسل به اين امر شده است ."

خاشی گفت که  در مورد اين قضيه بررسی ها جريان دارد؛ اماتاکنون نتيجه اى که بتواند معمای خودکشی اين افسرجوان را بيان کند به دست پوليس نيفتاده است.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement